Kargo ve Teslimat

Tüm siparişleriniz size özel hazırlanmaktadır. Siparişiniz alındıktan sonra ürünler size özel olarak el emeği ile hazırlanır, paketlenir ve kargolanır. Bu nedenle verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilemeyebilir. Siparişleriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargonuzun yola çıktıktan sonra size ulaşması bölgenizdeki yoğunluğa ve depomuza uzaklığınıza göre değişse de büyükşehirlere ortalama 1-2 gün, diğer şehirler, ilçe ve mezralara ortalama 3 gün içerisinde teslim edilir.

1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 1.000 TL altı siparişlerinizde 50 TL kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenir. Kargonuz size teslim edilirken ekstra bir ödeme yapmanız gerekmez.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır.

Siparişin Teslim Alınması:
Siparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Kargo paketi üzerinde ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecek ya da ücret iadeniz yapılacaktır.

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍