kova burcu

Kova Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Kova Burcu Genel Özellikleri

Kova burcu bir cümle olsaydı şöyle olurdu: “Tamam, ben hallederim.” Dört sabit burçtan biri olan Kova burcu (diğerleri Aslan, Akrep ve Boğa burcudur) dengeleyici burç olarak da bilinirler. Sevecenlikleri, üstün zekaları, ortamı çekip çeviren halleriyle yönetici gezegeni Satürn’ün tüm etkilerini gösterirler. Eğer çözülemeyek bir işi çözecek biri varsa o Kova’dır. 

🌙 Burç AdıKova
📅 TarihlerOcak 21 – Şubat 18
📍 Simgesi♒️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Gri, Mavi, Mor
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKehribar, Ametist, Akuamarin, Fuksit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Lal
🪐 Yönetici GezegeniSatürn, Uranüs
🔥 ElementiHava
🏠 EviOnbirinci Ev
👁 Latin MottoBenefacta (Dostluk)

Kova burçları özgün ve yenlikçidir, bu nedenle diğerlerinin yanında hemen göze çarparlar. Onları bir ortamda sıradışı ve çağının ilerisinde giyim tarzı, birbirini absürt ama kusursuz şekilde tamamlayan kombinleriyle kolayca fark edersiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa Kova yine oradadır.

Bencillik onlara göre değildir, yardımlaşmayı ve birliği severler. İçlerine kapanık olmalarına aldırmayın, iç dünyalarına girmeyi başarabilirseniz size capcanlı, cıvıl cıvıl bir dünyaları olduğunu göreceksiniz.

Kova Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Kova burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Kova Burcu Hangi Ay? Kova Burcu Tarihleri

Genellikle Ocak 21 – Şubat 18 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Kova olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Kova Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Kova burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Kova burcuna şans getireceğine inanılır. Kova burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Gri
  • Mavi
  • Mor

Kova Burcu Hangi Element? Kova Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Kova burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Kova burcunun elementiHava.

Kova Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Kova Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Kova burcuyla uyumlu doğal taşlar:

One comment

  1. ay gerçekten öyle ya her şeyi halledermişim gibi geliyo bana hahaha tipik kova.

Comments are closed.

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍