yengeç burcu

Yengeç Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Yengeç Burcu Genel Özellikleri

Yengeç burcu en karmaşık ve katmanlı burçlardan biridir. Su burcu olmasından gelen soğuk ve sert bir dış görünüşü olmasına rağmen etraflarındaki her şeyi hissedecek kadar duyarlı ve duygusaldır. Yengeçler kendilerine ait kişisel alana sahip olmayı çok severler. Sık sık kendileri ile baş başa kalabilecekleri zamanlar yaratırlar. Yarattıkları bu konfor alanı onların huzurlu bölgesidir. Belki de bu sebeple oldukça evcimenlerdir. Ailelerine ve sevdiklerine vakit ayırmaya bayılırlar. Sevdiklerini hiçbir şekilde incitmek ya da hayal kırıklığına uğratmak istemezler, bu yüzden sevdiklerinin dertleri ve üzüntülerini sırtlarında bir yük olarak taşırlar. Yapıları gereği insanlara kolaylıkla yardım eli uzatırlar ve ihtiyaç duyduklarında da aynı özen ve şefkati karşılarından beklerler. İnsanların bu özelliklerini kullanmalarından içten içe çekinen Yengeçler savunmasız yanlarını gizlemeyi tercih ederler. Duygularını ve acılarını paylaşmakta zorluk yaşasalar da incindiklerinde kin tutmayı da çok severler. Hatta canını acıttığınız bir Yengeç, içindeki sesi dindirmek için sizin canınızı yakabilir. Hemen psikopat diye yargılamayın, Yengeçler sadece mantıklarıyla değil duygularıyla hareket eden kırılgan insanlar. Bazen aşırıya kaçabilir 🙈

🌙 Burç AdıYengeç
📅 TarihlerHaziran 22 – Temmuz 22
📍 Simgesi♋️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Mavi
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKalsit, Karnelyan, Ay, Opal, Opalit, Yakut, Şungit, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniAy
🔥 ElementiSu
🏠 EviDördüncü Ev
👁 Latin MottoGenitor (Ebeveyn)

Bir Yengeç için konu ister aşk, ister arkadaşlık olsun, sağlıklı bir ilişkinin anahtarı her zaman güven, sadakat ve iletişimdir. Yengeçler, aşırı hassas ve duygusal yanları nedeniyle kolayca aşık olurlar, ancak süreceğine güvenmedikleri için bir şeye başlamaktan korkarlar. Yengeç, sözsüz, sessiz temas yoluyla bile partnerini anlama eğiliminde olan ve karşılık verilmesini bekleyen son derece duygusal ve hassas bir burçtur. 

Yengeç burçları her ne kadar duygusal olsalar da konu mali harcamaya geldiğinde oldukça becerikli ve akıllıdır. Hem zamanı hem de parayı oldukça mükemmel bir şekilde organize edebilirler. Her zaman para kazanabilecekleri bir şeyler bulan Yengeçler parayı harcamadan önce iki kez düşünürler. Bu sebeple de para tavsiyeleri almak için genelde Yengeç burçları ziyaret edilir.

Yengeçlerin temel sorunu, günlük sorunlarla başa çıkma yöntemleridir. Balıklar kadar olmasa da oldukça duygusal oldukları için küçük şeylere karşı aşırı duyarlı olabilirler. Özellikle reddedilmelerden ve başarısızlıklardan korkarlar, bu da onları güvensiz ve manipülatif hale getirir. İşler yolunda gitmediğinde etraflarındaki insanları ve bazen de kendi düşüncelerini manipüle etmeye başlarlar. Bu davranışları ile kendilerine ve hatta çevrelerindeki insanlara zarar verebilirler.

Yengeç Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Yengeç burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Yengeç Burcu Hangi Ay? Yengeç Burcu Tarihleri

Genellikle Haziran 22 – Temmuz 22 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Yengeç olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Yengeç Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Yengeç burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Yengeç burcuna şans getireceğine inanılır. Yengeç burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Mavi

Yengeç Burcu Hangi Element? Yengeç Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Yengeç burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Yengeç burcunun elementiSu.

Yengeç Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Yengeç Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Yengeç burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍