yay burcu

Yay Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik ve Seks

Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcunu iki kelime ile özetlesek bu “özgür ruh” olurdu. Enerji dolu Yaylar farklı bölgeleri, kültürleri, fikirleri ve felsefeleri seyahat etmeyi, keşfetmeyi seven özgür ruhlardır. Her konuda son derece hevesli ve yeni şeyleri denemek konusunda oldukça açık fikirlidir. Zihinlerini her zaman meşgul eden bir fikir dolanan Yay burçları yenilikçi fikirlerini kolayca eyleme dönüştürebilmek için merak, meydan okuyan bir ruh ve çoşkuya sahiptir. Yaylar meraklı doğalarına uygun ve kendilerini zorlayan şeyleri yapmaktan hoşlanırlar.

🌙 Burç AdıYay
📅 TarihlerKasım 23 – Aralık 21
📍 Simgesi♐️
🌈 Uğurlu RenkleriKırmızı, Sarı, Turuncu
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Yıldız, Labradorit, Lapis Lazuli, Obsidyen, Yakut, Safir, Dumanlı Kuvars, Topaz, Sodalit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Sitrin, Benekli Obsidyen
🪐 Yönetici GezegeniJüpiter
🔥 ElementiAteş
🏠 EviDokuzuncu Ev
👁 Latin MottoIter (Yolculuklar)

Diğer ateş burcuları Koç ve Aslanlar gibi onlar da tutkulu ve cesurdur. Risk almayı çok seven Yaylar, olaylara heyecan ve merakla yaklaşırlar. Güneş sistemimizin en büyük gezegeni Jüpiter tarafından yönetilen Yay burcu, neşesini ve mutluluğunu oradan alır. Yaylar, yakın olduğu insanlarla yakından ilgilenir ve yardım elini uzatmaktan asla çekinmez. Genellikle duygularını iyi bilen Yaylar, onları saklamakta da oldukça iyidir. Hiçbir şeyi takmayan ve umursamayan tavırları ve düşünmeden söyledikleri sözlerle insanı çıldırtacak duruma getirebilir. Bu durum onları yeterince tanımayanlar insan topluluklarında kabul edilmelerini biraz zorlaştırabilir. 

Yay burcu insanları, partnerlerinin akıllı, duyarlı ve nazik olmasının yanı sıra güçlü ve kendi fikirleri olmasını ister. Sümsüklerden hiç hoşlanmayan Yaylar, kendileri gibi heyecanlı, espirili ve kaygısız insanlarla mutlu olacaktır. Bir aşk senaryosunda Yay burçları sevgi, sadakat ve seksin ötesinde açık fikir ararlar. Bu sebeple zaman zaman aşk ve dostluk arasında bir çizgi çekmekte zorlanabilirler çünkü kendilerini özgürce ifade edebildikleri kişilerle vakit geçirmekten büyük keyif alırlar ve en yakın dostları da aşklarıdır. 

Yay burçları için finansal yönetim, materyalist dünyanın zevklerine karşı koyamadıkları için zor bir şeydir. Genellikle zor kazandıkları paralarını iki dakikada düşünmeden harcarlar. Tasarruf ve mali durumlarını dikkatli bir şekilde yönetmek için zamanlarını boşa harcamazlar. Sonuç olarak, almamaları gereken finansal riskler alırlar. Evrenin nihai gücüne inanırlar ve onu ihtiyaç duydukları her şeyin sağlayıcısı olarak görürler.

Yay Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Yay burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Yay Burcu Hangi Ay? Yay Burcu Tarihleri

Genellikle Kasım 23 – Aralık 21 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Yay olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Yay Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Yay burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Yay burcuna şans getireceğine inanılır. Yay burcunun şanslı renkleri:

  • Kırmızı
  • Sarı
  • Turuncu

Yay Burcu Hangi Element? Yay Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Yay burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Yay burcunun elementiAteş.

Yay Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Yay Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Yay burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍