terazi burcu

Terazi Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Teraziler, arkadaşlık, iş, adalet gibi farklı alanlarda dengeyi tutturmak için çabalarlar. Bu çaba çoğu zaman “Teraziler çok kararsızdır.” klişesi ile anılmalarına sebep olur. Halbuki tüm seçenekleri gözden geçirmek ve olasılıkları hesaplamak onlar için bir varoluş biçimidir. Bu hesaplamalar uzun vadede zihinsel yorgunluğa ve sürekli erteleme huyuna sebep olabilir, sevgili Teraziler arada derin bir nefes almayı unutmayın! Uzlaşma, birleşme, denge denince akla gelen ilk burç olan Teraziler özellikle sosyal ilişkilerde yaşanan olumsuzluk ve tartışmalardan sıyrılmasını çok iyi bilir. Kin tutmayı ve hayır demeyi çok beceremezler ancak kafalarının dikine gitmeyi severler. Damarlarına basılmadığı sürece nezaketlerini hiç bozmazlar ve girdikleri her ortama çok iyi uyum sağlarlar. 

🌙 Burç AdıTerazi
📅 TarihlerEylül 23 – Ekim 23
📍 Simgesi♎️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Mavi, Pembe, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKan, Sitrin, Zümrüt, Yeşim, Lapis Lazuli, Lepidolit, Malahit, Ay, Pembe Kuvars, Safir, Güneş, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Opal
🪐 Yönetici GezegeniVenüs
🔥 ElementiHava
🏠 EviYedinci Ev
👁 Latin MottoUxor (Eş)

Terazi Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Terazi burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Ay? Terazi Burcu Tarihleri

Genellikle Eylül 23 – Ekim 23 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Terazi olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Terazi Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Terazi burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Terazi burcuna şans getireceğine inanılır. Terazi burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Mavi
  • Pembe
  • Yeşil

Terazi Burcu Hangi Element? Terazi Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Terazi burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Terazi burcunun elementiHava.

Terazi Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Terazi Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Terazi burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍