terazi burcu

Terazi Burcu Kadını: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Terazi Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıTerazi
📅 TarihlerEylül 23 – Ekim 23
📍 Simgesi♎️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Mavi, Pembe, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKan, Sitrin, Zümrüt, Yeşim, Lapis Lazuli, Lepidolit, Malahit, Ay, Pembe Kuvars, Safir, Güneş, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Opal
🪐 Yönetici GezegeniVenüs
🔥 ElementiHava
🏠 EviYedinci Ev
👁 Latin MottoUxor (Eş)

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi Kadını denince akla gelen ilk şey denge arzusudur. Adaletli olmak onlar için her şeyden önemlidir. Yaptıkları her şeyde düzen ve estetik ararlar. Eğer kargaşa ve stresten uzak bir yaşam sunarsanız, sonsuza kadar orada kalabilir. Yaşamdan zevk almak için lükslerinden asla vazgeçmez. 

Terazi Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

  • Dengeli, uyumlu ve naziktir
  • İnsani ilişkilere önem verir
  • Nerede nasıl davranması gerektiğini iyi bilir

Terazi Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

  • Önemsediği konularda fazla detaycıdır
  • Karar vermekte çok zorlanabilir
  • Karar veremediği her işi ertelemeyi sever

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi kadını ilişkilerin başlangıcında genelde pasif davranabilir. Bu durum size belirsizlik gibi görünse de ilk adımı atmaktan çekinmeyin. Eğer bir Terazi ile flört ediyorsanız buluşmalarınıza mutlaka kültür ve sanat içeren aktiviteler ekleyin. Unutmayın, Terazi kadınları hayattaki ince detaylardan zevk alır. 

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Venüs tarafından yönetilen Terazi burcu kadını hangi mesleği yapıyor olursa olsun adalet dendiğinde oradadır. Ofisteki bir anlaşmazlığın çözülmesi, arabuluculuk yapılması gerekiyorsa Terazi Kadını oradadır. Çok yönlü yaklaşımları sebebi ile zaman zaman işler uzuyor gibi görünse de Terazi Kadını her işi laikiyle halleder.

Terazi Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Terazi kadınlarının kendine has aurası muhtemelen Venüs’ten geliyor. Eğer bir dilek hakkınız varsa, o Terazi kadını ile tutkulu bir gece geçirmek olsun, çünkü Terazi aşk kadınıdır ve bir gece bir ömür olur. İpucu: Terazi kadını ile birlikteyseniz asla ikinci şansınız olmaz, tek şansınızı iyi değerlendirin! 😉

Terazi Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Terazi burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Ay? Terazi Burcu Tarihleri

Genellikle Eylül 23 – Ekim 23 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Terazi olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Terazi Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Terazi burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Terazi burcuna şans getireceğine inanılır. Terazi burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Mavi
  • Pembe
  • Yeşil

Terazi Burcu Hangi Element? Terazi Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Terazi burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Terazi burcunun elementiHava.

Terazi Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Terazi Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Terazi burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍