terazi burcu

Terazi Burcu Erkeği: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Terazi Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıTerazi
📅 TarihlerEylül 23 – Ekim 23
📍 Simgesi♎️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Mavi, Pembe, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKan, Sitrin, Zümrüt, Yeşim, Lapis Lazuli, Lepidolit, Malahit, Ay, Pembe Kuvars, Safir, Güneş, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Opal
🪐 Yönetici GezegeniVenüs
🔥 ElementiHava
🏠 EviYedinci Ev
👁 Latin MottoUxor (Eş)

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Terazi erkeği denince akla gelen ilk şey sosyal kelebek olmalarıdır. Büyük ve farklı çevrelerden bir arkadaş grubuna sahip olan terazi erkekleri herkesle arasını iyi tutmaya özen gösterir. Eğer Terazi erkeğinin gerçekten ne düşündüğünü ve hissettiğini bilmek istiyorsanız, önce iç çemberine girip kendinize yer edinmelisiniz. 

Terazi Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

  • Kültür ve sanata çok önem verir, entellektüel açıdan kendini geliştirmek ister
  • Hoşsohbettir, bütün günü konuşarak geçirebilir
  • Romantiktir, hoş süprizler yapmayı sever

Terazi Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

  • Çok kararsızdır, plan yapmakta zorlanır
  • Zorda kaldığında ortadan bir anda kaybolabilir
  • Kendi için koyduğu standartlarda kendisi boğulabilir

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi erkeği kesinlikle görmek ve görülmek ister, belki de bu sebepten etrafında her zaman birileri vardır. Eğer bir Terazi erkeğini etkilemek istiyorsanız onu lüks bir restorana, yeni bir sergi açılışına ya da sevdiği grubun konserine götürün ve sonrasını izleyin! Evet, doğru okudunuz Terazi erkeklerini kollarından çekip bir yerlere götürmeniz gerekebilir, çünkü çoğu zaman plan yapmak konusunda kararsız kalırlar.

Terazi Burcu Erkeği İş Hayatı

Terazi erkeği tam bir diplomattır, nerede nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranır. Bu bazen iş arkadaşlarını gıcık etse de, bu özellikleri sayesinde en heyecanlı ofis dedikodularını terazi erkeğinden duyarsınız. Hakkaniyet ve emeğe çok önem verirler, eğer bir haksızlık varsa Terazi erkeği mutlaka sesini çıkartır.

Terazi Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Terazi erkekleri aşk, güzellik ve şehvetin gezegeni olan Venüs tarafından yönetilirler, bir başka deyişle yatak odasına aşk, güzellik ve şehveti getirirler. Yaptıkları her şeye önem veren Terazi erkekleri için ön sevişme de seks kadar önemli ve tutkulu geçer. İpucu: Terazi erkeği ile birlikte olmak istiyorsanız onu şaşırtın 😉

Terazi Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Terazi burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Terazi Burcu Hangi Ay? Terazi Burcu Tarihleri

Genellikle Eylül 23 – Ekim 23 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Terazi olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Terazi Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Terazi burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Terazi burcuna şans getireceğine inanılır. Terazi burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Mavi
  • Pembe
  • Yeşil

Terazi Burcu Hangi Element? Terazi Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Terazi burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Terazi burcunun elementiHava.

Terazi Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Terazi Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Terazi burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍