oğlak burcu

Oğlak Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

Eğer bir yerde parti düzenlenecekse onu Oğlak organize eder. Planlama konusundaki üstün yetenekleri Oğlak burcuna aynı zamanda saygınlık kazandırır. Her şeyi ince ince düşünür, sonraki hamlesini gözlerindeki ateşen anlayabilirsiniz. Ama toprak elementi olması onu inatçı ve ketum kılar. Oğlak burcu hırslı olduğu kadar garanticidir de. Bu da onu uzun soluklu planlar yapmaya yönlendirir. Eğer bir Oğlak ile ilişki düşünüyorsanız asla onu yarı yolda bırakmamalısınız. Zaten bunu öncesinde mutlaka sezecektir.

🌙 Burç AdıOğlak
📅 TarihlerAralık 22 – Ocak 20
📍 Simgesi♑️
🌈 Uğurlu RenkleriKahve, Mavi, Siyah
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Florit, Lepidolit, Malahit, Dumanlı Kuvars, Şungit, Kaplan Gözü, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Lal, Turkuaz, Topaz
🪐 Yönetici GezegeniSatürn
🔥 ElementiToprak
🏠 EviOnuncu Ev
👁 Latin MottoRegnum (Krallık)

Akım belirleyici yapısıyla Oğlak; insanları yönlendirmeyi ve manipüle etmeyi çok sever. Ama sözüne her zaman sadık kalan Oğlak burcu her zaman güvenilir ve dürüst bir dosttur. Arkasında gücünüzü hissederse dağları deler. Ama depresyona girerse çıkmak bilmez. Toprak elementinin verdiği inatçılık her anında yanındadır. Geleneklere bağlı yapısı nedeniyle tutucu kabul edilir, bu özelliğiyle de yeniliklere pek açık olmadığını söylemek yanlış olmaz.

İyi bir sırdaş olan Oğlak burcu, herkesin dostu olmayı başarır. Ama kalabalıklar içinde yalnızlık onun kaderidir. Kendini yalnız hissettiğinde işine verir, işkolik olmasını sakın hafife almayın. Çünkü eğer hedefini belirlemişse ve orada size yer yoksa bunu değiştirmeniz pek de mümkün değildir.

Zevkine düşkünlüğüyle bilinen Oğlak burcu her ne kadar tutucu olsa da parayı elinde tutmayı sevmez. Varsa harcar, yoksa bulur yine harcar. Eli açık bir Oğlak burcu o gün zevkleri veya dostları için cebindeki tüm parayı harcayabilir.

Oğlak Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Oğlak burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hangi Ay? Oğlak Burcu Tarihleri

Genellikle Aralık 22 – Ocak 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Oğlak olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Oğlak Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Oğlak burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Oğlak burcuna şans getireceğine inanılır. Oğlak burcunun şanslı renkleri:

  • Kahve
  • Mavi
  • Siyah

Oğlak Burcu Hangi Element? Oğlak Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Oğlak burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Oğlak burcunun elementiToprak.

Oğlak Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Oğlak Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Oğlak burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍