oğlak burcu

Oğlak Burcu Kadını: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıOğlak
📅 TarihlerAralık 22 – Ocak 20
📍 Simgesi♑️
🌈 Uğurlu RenkleriKahve, Mavi, Siyah
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Florit, Lepidolit, Malahit, Dumanlı Kuvars, Şungit, Kaplan Gözü, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Lal, Turkuaz, Topaz
🪐 Yönetici GezegeniSatürn
🔥 ElementiToprak
🏠 EviOnuncu Ev
👁 Latin MottoRegnum (Krallık)

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak burcu kadını bir cümle olsaydı şöyle olurdu: “Kesin mi?”. Garantiye almadıkları hiçbir şey onlar için önemli olamaz, çünkü Oğlak kadını sonraki adımını atacağı basamağı bilmeden, tanımadan adımını atmaz. Dominant yapısı nedeniyle Oğlak kadını iş hayatında da ilişkilerde de hep son kararı verendir.

Oğlak Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

  • Stratejist, ileri görüşlü
  • Dürüst ve sadık bir dost
  • Sakin ve kararlı

Oğlak Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

  • Çok garantici
  • Hissiz görünen, donuk
  • Ani parlamalar

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Eyvah ki ne eyvah! Oğlak burcu kadını aşk hayatında tam bir muamma. Kısa süreli ilişkiler kesinlikle ona göre değil. Hatta mümkünse hayatına alacağı kişiyi uzun süredir tanıdıkları arasından seçer. En yakın erkek arkadaşına bir anda ilan-ı aşk edebilir, çünkü onu iyice tanımıştır. İlk buluşmada Oğlak kadınının kafasından geçenleri şöyle bir kağıda döksek bebeğine koyacağı isimden panjurlarının rengine kadar görebilirdik. Aşkın ateşine çabuk kavuşan Oğlak kadını hayatının merkezine koyacağı insanı bulduğunda onu asla bırakmayacaktır.

Oğlak Burcu Kadını İş Hayatı

Toprak burcu elementine sahip Oğlak burcu kadını iş hayatında da aynı inatçılığını gösterir. Onu ikna etmek çok zordur, onu ikna etmeye çalışırken kendinizden şüphe etmeniz olasıdır. Çünkü sizi peşinden sürükleyecek mükemmel stratejilerini hayata geçirmeye başlamıştır bile. Verdiği güven duygusu iş hayatında başarılı adımlar atarken arkasından diğer insanların da gelmesini sağlar. Oğlak kadını iyi bir liderdir. İşine aşıktır ve işkoliktir, hırsına yenik düşerse yanlış kararlar verebilir.

Oğlak Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Oğlak burcu kadını yatakta da işte olduğu kadar hırslıdır. Tüm zevkleri tatmaktan çekinmeyen Oğlak kadını ile sevişmek, onun heyecanı ve hırsına kapılmak size müthiş bir deneyim yaşatacak. Günlük hayattaki dominant yapısı gereği cinsel hayatında da ipleri elinde tutmayı sever, eğer size yeterince güvenirse kim bilir ipleri sizin elinize de verebilir.

Oğlak Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Oğlak burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hangi Ay? Oğlak Burcu Tarihleri

Genellikle Aralık 22 – Ocak 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Oğlak olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Oğlak Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Oğlak burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Oğlak burcuna şans getireceğine inanılır. Oğlak burcunun şanslı renkleri:

  • Kahve
  • Mavi
  • Siyah

Oğlak Burcu Hangi Element? Oğlak Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Oğlak burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Oğlak burcunun elementiToprak.

Oğlak Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Oğlak Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Oğlak burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍