oğlak burcu

Oğlak Burcu Erkeği: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Oğlak Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıOğlak
📅 TarihlerAralık 22 – Ocak 20
📍 Simgesi♑️
🌈 Uğurlu RenkleriKahve, Mavi, Siyah
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Florit, Lepidolit, Malahit, Dumanlı Kuvars, Şungit, Kaplan Gözü, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Lal, Turkuaz, Topaz
🪐 Yönetici GezegeniSatürn
🔥 ElementiToprak
🏠 EviOnuncu Ev
👁 Latin MottoRegnum (Krallık)

Oğlak Burcu Erkeği Özellikleri

Oğlak burcu erkeği için hayat; en zor anlarda bile gülünüp geçilmesi gereken bir komedi filmidir. Bu onu en zor anlarda bile çevresindekilere moral veren, onlara enerji ve güç veren biri yapar. Oğlak burcu erkeği duruşuyla, konuşması ve mimikleriyle sonsuz güven verir, böylece diğer insanlar onu takip eder.

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

  • Güven veren
  • Güçlü ve hayata karşı hep pozitif
  • Sorumluluklarının bilincinde

Oğlak Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

  • Hızla değişen ruh hali
  • İşi diğer her şeyden önce gelir
  • Zaman zaman melankolik, drama queen

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

İyi bir eş istiyorsanız Oğlak burcu erkeği size ömür boyu sürecek sadık bir eş olacaktır. Sorumluluklarının her zaman bilincinde olan Oğlak burcu erkeği gelecek planları yapmakta kusursuzdur. Bunu mükemmelliyetçi yapısına borçlu diyebiliriz. Çocuklara düşkünlüğü ile bilinen Oğlak burcu erkeğinin iyi bir baba olacağına şüphe yok.

Oğlak Burcu Erkeği İş Hayatı

Ofiste son kalanın Oğlak burcu erkeği olduğunu düşünebilirsiniz ama bu doğru olamaz. Çünkü Oğlak burcu erkeği mesai bitmeden önce işlerini planlamış, organize etmiş, bitirmiş ve çoktan akşam planını yapmıştır. İşkolik olmasına karşın işlerini başkalarına delege etmeyi iyi bilir. Bu nedenle iş dünyasının kötü çocuğunu oynayabilir. İş yerinde diğerleriyle mesafesini korumayı bilir. Hedefine giderken dikkatini hiçbir şey dağıtamaz.

Oğlak Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

İş hayatında olduğu gibi Oğlak burcu erkeği yatakta da işleri organize etmeyi bilir. Ne zaman ne yapacağını, bir sonraki hamlesini öyle ayarlar ki onunla ardı ardına bir kaç orgazm kaçınılmazdır. Onun kollarındayken huzurlu hissedeceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır.

Oğlak Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Oğlak burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hangi Ay? Oğlak Burcu Tarihleri

Genellikle Aralık 22 – Ocak 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Oğlak olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Oğlak Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Oğlak burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Oğlak burcuna şans getireceğine inanılır. Oğlak burcunun şanslı renkleri:

  • Kahve
  • Mavi
  • Siyah

Oğlak Burcu Hangi Element? Oğlak Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Oğlak burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Oğlak burcunun elementiToprak.

Oğlak Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Oğlak Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Oğlak burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍