kova burcu

Kova Burcu Kadını: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Kova Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıKova
📅 TarihlerOcak 21 – Şubat 18
📍 Simgesi♒️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Gri, Mavi, Mor
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKehribar, Ametist, Akuamarin, Fuksit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Lal
🪐 Yönetici GezegeniSatürn, Uranüs
🔥 ElementiHava
🏠 EviOnbirinci Ev
👁 Latin MottoBenefacta (Dostluk)

Kova Burcu Kadını Özellikleri

En güzel aşkları da en iyi arkadaşlıkları da hep onlar yaratır, onlar yaşarlar. Ama başkalarının arkasını toplarken kendi önü dağınık kaldığında onu ilk suçlayan da sevdikleri olur. Kova burcu kadını özellikleri arasında en çok göze çarpan dişi kuş olmasıdır, yuvayı öyle bir kurar öyle bir çekip çevirir ki herkes hayran kalır. Kova burcu kadınını en çok yaralayan sevdikleridir. Çünkü asla kimseye yaranamaz.

 

Kova Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

 • Çekip çevirir, işleri yoluna koymada uzman
 • Açık sözlü, vakit kaybetmeyi sevmez
 • Geçmişine sadık
 • Zihni her daim açık

 

Kova Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

 • Sevdiklerine, ailesine bunaltıcı derecede düşkün
 • Vazgeçmek onlara göre değil
 • Her şeye yetişmeye çalışırken hiçbir şeye yetişemeyebilir

 

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı

Kova burcu kadını aşk hayatında fırtınaları sevmez. Onun takvimine uymak zorundasınız. Çünkü her şeyi çoktan planlamıştır ve uygulamaya koymuştur bile. Onu etkilemek için çok çabalamalısınız çünkü sizi kolay kolay kendine yakıştıramayacaktır. İpucu: Kova kadını yaraları sarmayı sever, ona en büyük yaranızı gösterin ve gerisini ona bırakın 😉

 

Kova Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatında Kova burcu kadını elbette hayal gücü ve yeteneklerini konuşturarak öne geçecektir, buna şüphe yok. Onunla çalışırken asla ne planladığını bilemezsiniz. Şu an kafasında sizin kuyunuzu mu kazıyor? Hayır, muhtemelen desteğe ihtiyacı olan birini bulmuş ona nasıl yardım edebileceğini düşünüyordur.

 

Kova Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Günlük hayatında sıradışı olan Kova burcu kadını elbette yatakta da öyledir. Sıradan şeyler ona göre değildir. Yeniliklere açıktır, keşfetmediği hiçbir şey onu cezbetmeyecektir. İpleri ona bırakın, zaten asla size ipleri vermeyecek, bunu söylemeye bile gerek yok 🔥

Kova Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Kova burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Kova Burcu Hangi Ay? Kova Burcu Tarihleri

Genellikle Ocak 21 – Şubat 18 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Kova olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Kova Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Kova burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Kova burcuna şans getireceğine inanılır. Kova burcunun şanslı renkleri:

 • Beyaz
 • Gri
 • Mavi
 • Mor

Kova Burcu Hangi Element? Kova Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Kova burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Kova burcunun elementiHava.

Kova Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Kova Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Kova burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍