kova burcu

Kova Burcu Erkeği: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Kova Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıKova
📅 TarihlerOcak 21 – Şubat 18
📍 Simgesi♒️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Gri, Mavi, Mor
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKehribar, Ametist, Akuamarin, Fuksit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Lal
🪐 Yönetici GezegeniSatürn, Uranüs
🔥 ElementiHava
🏠 EviOnbirinci Ev
👁 Latin MottoBenefacta (Dostluk)

Kova Burcu Erkeği Özellikleri

Kova burcu erkeği resmen bir kapalı kutudur, onu anlayabilmek için çok çaba harcamalısınız. Olaylara bambaşka açıdan yaklaşmaları nedeniyle kova burcu erkeğinin bir sonraki hamlesini kestirmek zordur. Siz dev bir sorunla uğraşır ve debelenirken bir bakmışsınız ki kova burcu erkeği o sorunu çoktan çözmüş, bir sonrakini çözmeye geçmiştir. Pratikliğini gezegeni Satürn’den alır. Ortamda diğer herkes anı yaşarken o planlar yapar. Sinsilik mi dersiniz yoksa zeka mı, orasına siz karar verin.

Kova Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

  • Kestirmeyi sever, pratik
  • Ayrıntılara önem verir
  • İyi bir hikaye anlatıcısı

Kova Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

  • Çok fazla rol yapabilir
  • Fazla içe dönük, mutlu mu mutsuz mu anlaşılmaz
  • Kuşkucu ve mükemmelliyetçi

Kova Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Kova burcu erkeği aşk hayatında daima belirsizliklerle doludur. Onun o an mutlu mu yoksa üzgün mü olduğunu anlayamazsınız çünkü çok iyi rol yapar. Rol yapması nedeniyle üzüntülerini de sevinçlerini de hep içinde yaşar. Onu mutlu etmek istiyorsanız problemlerini çözmesi için ona fırsat tanıyın, üstüne gitmeyin. Çünkü kova erkeği güzel plan yapar, zor durumların üstesinden kendisi gelebilir. Bu nedenle bazı şeyleri tek başına yapmak ona iyi gelecektir.

Kova Burcu Erkeğinin İş Hayatı

İş hayatında Kova burcu erkeği pratikliğin de etkisiyle hep zor durumları kotaran kişidir. Bu nedenle iş arkadaşları arasında da yöneticileri tarafından da oldukça sevilir. Başarısı aslında onun kişiliğinin bir sonucudur.

Kova Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Cinsel hayat kova burcu erkeği için bir muammadır. Plan yapmayı seven kova burcu erkeği cinsel hayatında da aynı özelliğini kullanmak ister. Bir anda gelişen sevişme arzunuz karşılık bulmayabilir, çünkü o an kova erkeği başka bir plan yapmıştır ve plansız gelişen şeyler onu pek de mutlu etmeyecektir. O yüzden bırakın bu işi o planlasın, siz de keyfini çıkarın 🔥

Kova Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Kova burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Kova Burcu Hangi Ay? Kova Burcu Tarihleri

Genellikle Ocak 21 – Şubat 18 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Kova olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Kova Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Kova burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Kova burcuna şans getireceğine inanılır. Kova burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Gri
  • Mavi
  • Mor

Kova Burcu Hangi Element? Kova Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Kova burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Kova burcunun elementiHava.

Kova Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Kova Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Kova burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍