koç burcu

Koç Burcu Kadını: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Koç Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıKoç
📅 TarihlerMart 21 – Nisan 20
📍 Simgesi♈️
🌈 Uğurlu RenkleriKırmızı, Mor, Sarı, Turuncu
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAventurin, Kan, Akuamarin, Sitrin, Elmas, Zümrüt, Lal, Yeşim, Yakut, Yakutlu Zoisit, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniMars
🔥 ElementiAteş
🏠 EviBirinci Ev
👁 Latin MottoVita (Hayat)

Koç Burcu Kadını Özellikleri

Koç burcu kadını cazibesi ve çekiciliğiyle bilinir ama bir koç burcu kadınını elde etmek oldukça güçtür çünkü her zaman dik başlıdır. Sıra dışı olması onu diğerlerinden farklı kılar, cazibesi de buradan gelir. İdealist yapısıyla bilinen koç burcu kadını özellikleri arasında aile ve çocuklar ön plandadır.

 

Koç Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

 • Hayat dolu, enerjik
 • Cesur, şefkatli, bir o kadar da hayranlık verici
 • Güçlü ve kolay pes etmez

 

Koç Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

 • Umursamaz
 • Kibirli ve burnu havada
 • Emir vermeyi seven
 • Kıskanç ve egoist

 

Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Koç burcu kadını aşk hayatında ilgiyi karşı taraftan bekler, eğer ilgisiz kalırsa dikkati hemen başka yöne kayabilir. Duygularını asla saklamayan koç burcu kadını ilk adımı sizden bekleyecektir.

 

Koç Burcu Kadını İş Hayatı

Koç burcu kadını iş hayatı içinde hırslarıyla kolayca diğerlerinden ayırt edilebilir, mücadeleci yapılarıyla bilinen koç burcu kadını işini hep en iyi şekilde yapmak ister.

 

Koç Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Koç burcu kadını cinsellik açısından hiç çekingen değildir, asla cinsel arzularını göstermekten utanmaz. Eğer onu etkilemeyi başarabilirseniz (ki bu oldukça zor olacaktır) size mükemmel bir gece yaşatmakta üstüne yoktur. Ama olur da ufacık bir soğuma, hatalı davranışınızı görürse size hayatta kolaylıklar diliyoruz 🥲

Koç Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Koç burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Ay? Koç Burcu Tarihleri

Genellikle Mart 21 – Nisan 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Koç olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Koç Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Koç burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Koç burcuna şans getireceğine inanılır. Koç burcunun şanslı renkleri:

 • Kırmızı
 • Mor
 • Sarı
 • Turuncu

Koç Burcu Hangi Element? Koç Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Koç burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Koç burcunun elementiAteş.

Koç Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Koç Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Koç burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍