koç burcu

Koç Burcu Erkeği: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Koç Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıKoç
📅 TarihlerMart 21 – Nisan 20
📍 Simgesi♈️
🌈 Uğurlu RenkleriKırmızı, Mor, Sarı, Turuncu
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAventurin, Kan, Akuamarin, Sitrin, Elmas, Zümrüt, Lal, Yeşim, Yakut, Yakutlu Zoisit, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniMars
🔥 ElementiAteş
🏠 EviBirinci Ev
👁 Latin MottoVita (Hayat)

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Koç burcu erkeği hep en iyi olmak ister, bunu başarır da. Bu başarı da ona dikkat çekici bir cazibe ve karizma verir. Bunu çok iyi kullanan koç erkeği karşısındakini etkilemekte üstündür. Koç burcu erkeği tıpkı koç burcu kadını gibi dışa dönüktür ve açık sözlüdür, duygularını kolayca belli eder. Rekabet etmeyi sever ama tek bir farkla.. sadece kendiyle 😉

 

Koç Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

 • Ticarette ve iş hayatında, para ile ilgili konularda üstüne yoktur
 • Kolay pes etmez
 • Hedefine giden yolda kusursuz adımlar atar
 • Disiplinli

 

Koç Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

 • Fazla hırslı olduğunda gözü başkasını görmez
 • Hatalarını kabul etmez
 • Orta yolu sevmez, uzlaşmakta inatçı

 

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Koç burcu erkeği aşk hayatında acımasızdır, üstün olmak onun zaferidir. Onunla yarışmamanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü kazanan siz olsanız bile onu kaybeden yine siz olacaksınız.

 

Koç Burcu Erkeği İş Hayatı

Koç burcu erkeği iş hayatında oldukça başarılıdır. Pratiklik koç burcunun temel özelliklerinden biridir, bu nedenle iş hayatında koç burcu erkekleri sorunları kolayca çözerler, maharetlidirler.

 

Koç Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Koç burcu erkeği cinsellik için zor bir seçimdir, çünkü günlük hayatta olduğu kadar yatakta da emir vermeyi sever. Eğer onu baştan çıkarmak istiyorsanız sadece onun istediklerini yapın, bu onu baştan çıkartmak için yeterlidir. İpucu: Kendi istediklerinizi onun isteğiymiş gibi yaparsanız koç burcu erkeği buna da tav olacaktır 🤫

Koç Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Koç burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Koç Burcu Hangi Ay? Koç Burcu Tarihleri

Genellikle Mart 21 – Nisan 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Koç olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Koç Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Koç burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Koç burcuna şans getireceğine inanılır. Koç burcunun şanslı renkleri:

 • Kırmızı
 • Mor
 • Sarı
 • Turuncu

Koç Burcu Hangi Element? Koç Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Koç burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Koç burcunun elementiAteş.

Koç Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Koç Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Koç burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍