ikizler burcu

İkizler Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

İkizler Burcu Genel Özellikleri

İkizler burcu dünyaya iletişim kurmak için gelmiştir. Sıkıldınız mı? Hemen bir İkizler’e gidin, konuşmayı, eğlenmeyi, parti yapmayı çok severler hatta kolayca bir ortamın can damarı haline gelebilirler. Farklı insanları bir araya getirme ve yeni ilişkilere yelken açma konusunda oldukça ustadırlar. Düşünce biçimleri oldukça farklı olma sebebi ile harika bir iletişimci, duyarlı ve empatik dinleyicilerdir. Saniyeler içinde karakter analizi yapabilirler. Düşünce ve inançlarıyla başkalarını manipüle etmeye bayılan İkizler kendi zihinlerine hapsolmaktan ve yalnız kalmaktan ve kontrol edemeyecekleri bir duyguya kapılmaktan çok korkar. 

🌙 Burç Adıİkizler
📅 TarihlerMayıs 21 – Haziran 21
📍 Simgesi♊️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Mavi, Sarı, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAkik, Akuamarin, Apatit, Sitrin, Zümrüt, Yeşim, Oniks, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Ay
🪐 Yönetici GezegeniMerkür
🔥 ElementiHava
🏠 EviÜçüncü Ev
👁 Latin MottoFratres (Kardeşler)

Duygularını nasıl ilettikleri, sözlerinin yanlış yorumlanması ve istemeden birinin duygularını incitmesi konusunda sürekli endişe duyarlar. Duygularını hissetmek yerine onlara tepki verirler. Bu, İkizlerin sık sık yaşadığı bir talihsizliktir ve sonuç olarak “dengesiz” damgası yerler. Bir İkizler’in anlaması gereken belki de en önemli şey, yolun sonunda bulunacak nihai bir varış noktasının olmadığıdır. Özellikle yaşlandıkça sürekli bir iniş çıkışlar halinde olduklarını fark edecek olan İkizler için bunu kabullenmek oldukça zor olacaktır. 

Entelektüel meydan okumaya her zaman hazır olan İkizler, aşkı önce iletişim ve konuşma yoluyla görür ve partneriyle fiziksel temas kadar önemli bulur. İletişim ve aşk bir araya geldiğinde, tüm engeller ortadan kalkar. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır olan İkizler, kendine uygun doğru kişiyi bulana kadar farklı aşıklarla bol bol zaman geçirebilir. Heyecana, çeşitliliğe ve sevgiye ihtiyaç duyarlar.

İkizler Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

İkizler burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

İkizler Burcu Hangi Ay? İkizler Burcu Tarihleri

Genellikle Mayıs 21 – Haziran 21 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının İkizler olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

İkizler Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi İkizler burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan İkizler burcuna şans getireceğine inanılır. İkizler burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Mavi
  • Sarı
  • Yeşil

İkizler Burcu Hangi Element? İkizler Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. İkizler burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. İkizler burcunun elementiHava.

İkizler Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? İkizler Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. İkizler burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍