boğa burcu

Boğa Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Boğa Burcu Genel Özellikleri

Boğa burcu sakinliği ile bilinir. Zihinlerinde ve tavırlarında her zaman barış ve sakinlik vardır. Kendilerine rutinler yaratmayı ve onları takip edip, uygulamayı çok severler. Böylelikle kendi konfor alanlarını yaratarak, orada sonsuza dek yaşayabilirler. Bu sebeple, konfor alanından çıkmak ve rutinlerini bozmak onlar için oldukça zordur. En sevdikleri yemeği tekrar tekrar yemekten büyük bir zevk alırlar veya favori kıyafetlerini yırtılana kadar giyerler. Özetle, Boğa burçları, ne yapmaktan gerçekten hoşlandıklarını bulana kadar arar ve bulduklarında ise ondan nefret edene kadar tekrar tekrar yapar. Boğa burçları ile birlikte olan insanlar, bunlara rutin değil, takıntı demeyi tercih eder. 😅

🌙 Burç AdıBoğa
📅 TarihlerNisan 21 – Mayıs 20
📍 Simgesi♉️
🌈 Uğurlu RenkleriBeyaz, Pembe, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKarnelyan, Elmas, Zümrüt, Yıldız, Yeşim, Lapis Lazuli, Pembe Kuvars, Selenit, Turmalin, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniVenüs
🔥 ElementiToprak
🏠 Eviİkinci Ev
👁 Latin MottoLucrum (Varlık)

Boğalar insan vücuduna hapsolmuş makineler gibi hiç durmadan ve yorulmadan sonsuza kadar çalışabilirler. Hayat onlara hangi zorlukları çıkartırsa çıkartsın, o engelleri aşmak için inatla çalışacaktır. Son derece sorumlu ve güvenilir olan Boğalar aynı zamanda harika bir dinleyicidir. Olayları kendi deneyimleri ile dinlemek ve farklı bakış açılarını keşfetmek onlar için çok önemlidir. 

Boğa burçları, ilişkilerinde güven ve dürüstlüğe oldukça önem verir. Sevdiklerinin duygularını, ihtiyaçlarını, beklentilerini her zaman önemser ve onların iyilikleri için çaba harcamaktan asla çekinmezler. İstediklerini elde edemediklerinde telaşlı, öfkeli ve kırgın olurlar. Boğalar genelde uzun ve sağlam ilişkileri tercih ederler. Konu aşka gelince ise aşktan önce mantık vardır. Çünkü kendileri ile aynı davranış ve özellikte insanlarla ilişki kurmaya özen gösterirler. Yenilikler konusunda biraz muhafazakar davranırlar. Bu sebeple yeni ilişkilerinde güven ortamı yaratabilmek çok önemlidir. Makul bir zaman geçtikten sonra Boğalar, duygusal olarak savunmasız hale gelebilir. 

Son olarak, Boğaların yemek yemeyi çok sevdiği ile ilgili klişelere gelelim. 🍕 Boğa burcuna sahip insanlar yaşamlarında devam eden bir mutluluk ister. Yiyeceklerin devamlı bir mutluluk vermesi onları obur durumuna sokabilir. Yemek yeme sevgilerine rağmen, seçici yiyicilerdir ve sadece iştahlarını kabartan lezzetli şeylerle kendilerini şımartırlar. 😍

Boğa Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Boğa burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Boğa Burcu Hangi Ay? Boğa Burcu Tarihleri

Genellikle Nisan 21 – Mayıs 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Boğa olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Boğa Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Boğa burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Boğa burcuna şans getireceğine inanılır. Boğa burcunun şanslı renkleri:

  • Beyaz
  • Pembe
  • Yeşil

Boğa Burcu Hangi Element? Boğa Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Boğa burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Boğa burcunun elementiToprak.

Boğa Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Boğa Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Boğa burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍