balık burcu

Balık Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Balık Burcu Genel Özellikleri

Balık burcu deyince akla gelen ilk şey duygusallıktır. Balıklar, her türlü iletişimini ilk olarak duyguları ile empati yaparak kurar, bu sebeple dış etmenlerden en çok etkilenirler. Özellikle kalabalık ortamlara girdiklerinde hem fiziksel hem de zihinsel yorgunluk hissedebilirler. Bu durum diğer burçlara göre psişik olarak daha yetenekli olmalarından kaynaklanır. Maddi dünyanın ötesinde ne olduğunu merak eden bu burç, araştırmayı, hayal etmeyi ve keşfetmeyi çok sever. Rüyalara ve mistik deneyimlere dair özel bir ilgi besleyen Balıklar, özellikle yeni konuları keşfetmekten ve kendilerini geliştirmekten büyük zevk alırlar. Bu meraklı ve yaratıcı halleri bazen keşfettikleri hayal dünyalarında yaşamalarına sebep olabilir. Balıklar hayal dünyasında yaratıcılıklarının sınırlarını zorlarken, bu diğer insanlar tarafından toy veya saf olarak algılanmalarına neden olabilir. Oysa sanıldığından daha akıllı olan bu burç aynı zamanda eli açık ve cömerttir. Cömertlik denince aklınıza sadece maddi konular gelmesin, sevgi, hoşgörü, nezaket gibi pek çok konuda cömerttirler. Eğer hayatınızda bir Balık varsa, teşekkür veya karşılık beklemeden en zor anlarınızda size destek olmak bekliyor olacaktır.

🌙 Burç AdıBalık
📅 TarihlerŞubat 19 – Mart 20
📍 Simgesi♓️
🌈 Uğurlu RenkleriPembe, Sarı, Turuncu, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Akuamarin, Kan, Florit, Opal, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniJüpiter, Neptün
🔥 ElementiSu
🏠 EviOnikinci Ev
👁 Latin MottoCarcer (Hapishane)

Not: Balık, antik astrolojide Jüpiter ve modern astrolojide Neptün tarafından yönetiliyor. Neptün, bilinçdışının ve yaratıcılığın; Jüpiter ise cömertlik ve inancın gezegeni olarak biliniyor. Balık tüm enerjisi ile iki gezegeni de yansıtıyor. 

Balık Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Balık burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Balık Burcu Hangi Ay? Balık Burcu Tarihleri

Genellikle Şubat 19 – Mart 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Balık olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Balık Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Balık burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Balık burcuna şans getireceğine inanılır. Balık burcunun şanslı renkleri:

  • Pembe
  • Sarı
  • Turuncu
  • Yeşil

Balık Burcu Hangi Element? Balık Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Balık burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Balık burcunun elementiSu.

Balık Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Balık Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Balık burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍