balık burcu

Balık Burcu Kadını: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Balık Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıBalık
📅 TarihlerŞubat 19 – Mart 20
📍 Simgesi♓️
🌈 Uğurlu RenkleriPembe, Sarı, Turuncu, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Akuamarin, Kan, Florit, Opal, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniJüpiter, Neptün
🔥 ElementiSu
🏠 EviOnikinci Ev
👁 Latin MottoCarcer (Hapishane)

Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık burcu kadını zerafetin vücut bulmuş halidir. Dışarıdan bakıldığında bu kadar nazik olmak onları kırılgan veya narin gösterse de, tam tersine okyanus gibi çok güçlü ve özgür kadınlardır. Sert veya acımasız olmak doğalarında yoktur. Balık kadınları tüm duyguları doruklarında yaşar, aşkı da nefreti de damarlarında hissederler. Bu sebeple güven onları için bir yaşam tarzıdır, güvenmedikleri ortamda bulunmaz, güvenmedikleri kişilerle iş yapmazlar. Balık kadınları sahip olduklarından memnundur ve maddi zevklerin ve lükslerin açgözlülüğünden uzak durur. Daha iyi ve güvenli bir gelecek için her zaman kötü gün parası biriktirir ancak sahip olduklarını cömertçe vermekten de çekinmez.

Balık Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

 • Çok ince düşünür ve detaylara dikkat eder. 
 • Altıncı hisleri çok kuvvetlidir, çok iyi gözlem yaparlar.
 • Her konuda çok sadıktırlar, yaşamlarında yalana yer yoktur.
 • Başkalarının kişisel alanına saygı duyar.
 • Ailesine ve dostlarına zaman ayırmayı önemser.
 • Cömerttir, paylaşmayı çok sever.

Balık Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

 • Mantıklarıyla değil, duygularıyla hareket ederler.
 • Hayal kurmaktan aldıkları zevk, hayal dünyasında yaşamalarına sebep olabilir. 
 • Birinden veya bir işten soğuma hızı bir saniyedir.
 • Haksız oldukları konuları kabullenmekte zorluk yaşar.
 • Çatışma ve tartışmalardan kaçarlar.
 • Her zaman sevilmeye ve takdir edilmeye ihtiyaç duyarlar.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Balık burcu kadınıyla birlikteyseniz engin sularda yüzebilir veya o sularda boğulabilirsiniz, her duyguları aşırıdır. Sevilmek, güvenmek ve değer görmek ister, eğer bu duyguları ona yaşatırsanız gözü sizden başkasını asla görmez. Balık burcu tarafından bir kere sevilen insanların ömür boyu sevgiyi aradıkları söylenir. Düşünsenize Cemal Süreyya’nın sevdiği, Turgut Uyar’ın karısı, Edip Cansever’in yarası; Tomris Uyar bir balık burcu kadını. Tipik bir Balık kadını, “sen nasıl istersen” diyerek ipleri sizin elinize verebilir, unutmayın iplerin sizde kalmasını istiyorsanız ona değer verdiğinizi mutlaka hissetmeli. Ona karşı nazik, şefkatli ve cömert olmayı unutmayın. Balıklar için güvende ve korunaklı hissetmek çok önemlidir. Balık burcunun doğasından gelen hayalperestlik, bazen aşk hayatını da fazla romantize etmesine sebep olabilir. Gerçekçi olmayan beklentilerini onunla paylaşmaktan çekinmeyin.

Balık burcu kadınını şımartmak istiyorsanız, yoga dersleri, sanat atölyeleri veya su ile temas edebilecekleri kürek, dalış gibi aktiviteleri hediye edebilirsiniz, ne de olsa romantik bir su kadını 🌊

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık burcu kadınları doğuştan yaratıcı kişilerdir. Toplumun iyiliği için çalışmayı sever. Net sınırlar koyar ve iş arkadaşlarının herhangi bir müdahalesi olmadan tutkuyla çalışabileceği güvenli bir çalışma ortamı ister. İnsanların kendi kişisel alanına girmesinden hoşlanmazlar.

Balık kadınları kendilerini ve duygularını ifade edebilecek bir kariyer yolculuğunu seçerler. Profesyonel yaşamlarında yaratıcı, yenilikçi ve hayal gücü kuvvetli kişilerdir. Bununla beraber, doğasında bulunan şifalandırma sebebi ile iş arkadaşlarına yardım etme eğilimindedir.

Ofiste bir balık burcu kadını varsa, stresli ve endişeli olduğunuzu hemen fark ederek sizi rahatlatmaya çalışacaktır. Balık kadınları, bazen para kazanmak için çalışmaları gereklerini unutarak kendilerini işin akışına kaptırabilirler. Bu uzun vadede, iş ve özel hayat dengesini kaybetmelerine neden olabilir. Duygusal olmaları sebebi ile iş hayatında lider pozisyonları uzun vadede ruhlarını tüketebilir.

Balık Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Balık burcu kadını, cinsellik en az aşk kadar önemli bir yerdedir. Partnerinin sadık, güvenilir ve sevecen olmasını bekleyen balık burcu kadını sevişmeden önce sevmek ister. Bir balık burcu kadınıyla ilk buluşmadan sonra birlikte olmayı düşünüyorsanız, bu yanlış bir hamle olabilir. Partnerini tanımak, ihtiyaçlarını ve isteklerini hissetmek ister. Önce güvenini kazanın ve duygularını sizinle paylaşacak kadar rahat etmesini sağlayın.

Yatakta son derece romantik ve şehvetli olan Balık burcu kadınıyla birlikteyseniz kendinizi yatakta farklı deneyler yaparken bulabilirsiniz. Yatakta asla yardım istemeyen Balık kadınları için, sezgisel olmalı ve ihtiyaç duyduğu zamanlarda desteğinizi sunmalısınız. Ona iltifat ederek özel hissetmesini sağlamaya çalışın. Balık burcu kadınını zevkten doruklara ulaştırmak istiyorsanız yatağa yenilikleri siz getirin!  🔥  

Balık Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Balık burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Balık Burcu Hangi Ay? Balık Burcu Tarihleri

Genellikle Şubat 19 – Mart 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Balık olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Balık Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Balık burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Balık burcuna şans getireceğine inanılır. Balık burcunun şanslı renkleri:

 • Pembe
 • Sarı
 • Turuncu
 • Yeşil

Balık Burcu Hangi Element? Balık Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Balık burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Balık burcunun elementiSu.

Balık Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Balık Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Balık burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍