balık burcu

Balık Burcu Erkeği Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Balık Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıBalık
📅 TarihlerŞubat 19 – Mart 20
📍 Simgesi♓️
🌈 Uğurlu RenkleriPembe, Sarı, Turuncu, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAmetist, Akuamarin, Kan, Florit, Opal, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniJüpiter, Neptün
🔥 ElementiSu
🏠 EviOnikinci Ev
👁 Latin MottoCarcer (Hapishane)

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Sevgi ve şefkat dolu Balık erkeği, hassas ve duygusal bir insandır. Genellikle başarılı ve kariyer odaklı olan Balık erkeklerinin üzerlerinden atamadığı bir tembellik vardır. Mümkün olan her şekilde insanlara yardım etmek ister, oldukça alçakgönüllü bir yapıya sahiptir. Çoğu zaman karşılığında hiçbir şey beklemeksizin yardım elini uzatır. Kendine benzer düşüncelere sahip insanlarla vakit geçirmeyi sever. Etrafının insanlarla çevrili olmasına bayılır, ancak bu insanlarla nadiren gönülden bağ kurar. Bağ kurduğunda ise ihtiyaç duyduğunuz an yanınızda olmak için elinden geleni yapacaktır. Sadakatine karşılık verebilecek insanlara gönlünü açmak ister. Bu sebeple karşısındakine gerçekten güvenene kadar hassas taraflarını ve zaaflarını gizlemek için yüzeysel davranışlar gösterebilir. 

Balık Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

 • Yaşama tutkuyla bağlıdır. Kendine zaman ayırmayı sever.
 • Empati kurmaya ve başkalarına yardım elim uzatmaya özen gösterir.
 • Sezgileri çok güçlü ve yaratıcıdır.
 • Nezaket, saygı gibi konulara önem verir.
 • Ailesi ve sevdikleriyle vakit geçirmekten keyif alır.

Balık Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

 • Zor durumda kaldığında gerçeklerden kaçmaya bayılır.
 • Kalbini kıracak insanlara kolayca güvenebilir.
 • Eleştiriden nefret eder, gerçeklerle yüzleşmekte zorluk yaşar.
 • Duygularını çok yoğun yaşar bu sebeple zaman zaman paranoyak olabilir.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık erkekleri, ruh eşlerini arayarak ömürlerini geçirir ve bulduklarında da onu kaybetmemek için gereken tüm özeni gösterir. Sonsuza dek mutlu yaşayacakları romantik bir aşk hikayesini hayal ederler. Bu sebeple ikili ilişkilere başlamak ve sürdürmekte zorluk yaşayabilir. Aşk söz konusu olduğunda romantik ve hassas olan balık erkekleri aşk hayatındaki kararları aklıyla değil kalbiyle verir. Nazik ve romantik davranışları ve jestleriyle kendine kolayca aşık eden balık erkeğini etkilemek için duygularınızı açıkça ifade etmekten kaçınmayın. Hiçbir şey bir Balık erkeğini açık sözlülük ve nazik davranıştan daha fazla etkileyemez. Duygusal ve oldukça hassas olan Balık burcu erkekleri duygusal olarak bağ kurabileceği ve savunmasız tarafını paylaşabileceği bir ortak arar. Aşk hayatında duygusal bağlantının fiziksel temastan daha önemli olduğuna inanır. Siz en son ne zaman seviştik diye düşünürken, o son sevişmenizin tüm detaylarını hatırlayacak kadar romantiktir. Sevgi dolu, şefkatli ve tutkulu olan Balık erkeğinin ilişkide çatışmalara olan toleransı oldukça düşüktür. Mümkünse sakin ve sorunsuz bir aşk hayatı yaşamak ister. Belki de bu sebeple dik başlı insanlardan kendisini uzak tutar.

Balık Burcu Erkeği İş Hayatı

Balık burcu erkeği, profesyonel hayatında tutkulu ve çalışkandır. Yaratıcı kişiliği sayesinde yaptığı işlere her zaman ekstra katkı sağlar. Hedeflerine ve hayallerine ulaşmak için çalışmaya bayılır. Ekip arkadaşlarına önyargısızca yaklaşır ve herkese saygı duyar. Herhangi bir kriz durumunda destek olmak için Balık erkeği yanınızdadır. Çünkü sadakate verdiği önem işi için de geçerlidir. Yaptığı her işi sahiplenir ancak ürettiği şeylerin taktir görmesini bekler. Üretmeye devam etmesi için biraz pohpohlanması gerekebilir. Balık erkeği eleştiriden pek hoşlanmaz bu sebeple profesyonel yaşamda tartışmalar ve fikir üretim süreçlerinde zorluk yaşar. Yaratıcılığının baskılandığı bir işte uzun süre çalışmayacaktır. Balık erkeği kariyer odaklı bir yaşam sürer, bu sebeple kazandığı paranın büyük bir kısmını kendi kişisel gelişimine harcayabilir. 

Balık Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Balık burcu erkeği, tam olarak romantik bir serseridir. Duygusal bağlılığın fiziksel yakınlıktan çok daha önemli olduğuna inanır. Bu sebeple ön sevişmeyi oldukça sever. Eğer partnerinin ruhuna bağlandığını hissederse ona dünyanın en yoğun zevklerini yaşatır. Ancak bu tutku ve sevgisini toplum içerisinde sergilemekten kaçınabilir. Bu baştan çıkartma oyunu içerisinde tutku, romantizm ve biraz da cesaret eklemekten çekinmeyin. Balık erkeğinini cinsel enerjisinin sınırları yoktur, partnerini yepyeni dünyalarla tanıştırabilir. Unutmayın, balıklar yatakta itaatkar davranmayı severler, memnuniyetinizi göstermekten çekinmeyin. Balık erkekleri ilişkilerine oldukça sadıktır ve başkalarından da aynı özeni ve şefkati bekler. Yani sadakat, tek eşlilik ve karakter her zaman bir Balık erkeğini cezbedecektir. 

Balık Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Balık burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Balık Burcu Hangi Ay? Balık Burcu Tarihleri

Genellikle Şubat 19 – Mart 20 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Balık olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Balık Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Balık burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Balık burcuna şans getireceğine inanılır. Balık burcunun şanslı renkleri:

 • Pembe
 • Sarı
 • Turuncu
 • Yeşil

Balık Burcu Hangi Element? Balık Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Balık burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Balık burcunun elementiSu.

Balık Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Balık Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Balık burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍