aslan burcu

Aslan Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Aslan Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıAslan
📅 TarihlerTemmuz 23 – Ağustos 22
📍 Simgesi♌️
🌈 Uğurlu RenkleriMor, Sarı, Turuncu
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıKehribar, Aventurin, Karnelyan, Sitrin, Elmas, Lal, Jasper, Labradorit, Oniks, Pirit, Yakut, Güneş, Topaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars
🪐 Yönetici GezegeniGüneş
🔥 ElementiAteş
🏠 EviBeşinci Ev
👁 Latin MottoNati (Çocuklar)

Aslan Burcu Genel Özellikleri

Aslan burcu denince ilk akla gelen şey kendini beğenmişlik olabilir. Bunun sebebi kendilerine güvenlerinden ve baskın doğalarından gelen egoist bir tavırla doğmalarıdır. Tüm ben merkezliğine rağmen Aslanlar oldukça güçlü, cesur ve dürüsttür, onları çevreleyen karizmatik bir auraları vardır ve bu da onları şovmen yapar. Belki de bu yüzden kırılmaz ve güçlü görünmekten hoşlanırlar. Değer verdiği insanlara karşı çok cömert ve sadık olan Aslanlar yeni insanlarla etkileşime girmeye bayılır. Etrafındaki herkesin keyfini yerine getirecek harika bir mizah anlayışına sahiptir. Zaman zaman açgözlü ve hırslı olabilirler. Bu durum özellikle başarı ve iş konularında ortaya çıkar. Bu hırs kafalarına taktıkları herhangi bir şeyi başarmalarına yardımcı olsa da uzun vadede kendilerini tüketecek bir silah haline de dönebilir.

İçgüdülerine aşırı güvenen Aslan burçları incindiklerinde bunu gizleyemezler ve öfkelerini savunmasız yönlerini gizlemek için bir savunma mekanizması olarak kullanırlar. Öfke patlamaları ve ani sinir krizleri Aslanlar için olmazsa olmazdır. Herhangi birinin desteğine, bakımına ve ilgisine ihtiyaç duyabileceklerini bilmek onları çileden çıkartır. Hayatlarını bir hükümdar gibi yaşamayı severler. Doğru kullanılırsa, egoları onlar için önemli bir güç olabilir, ancak çoğu zaman onları karakter kusurlarına ve zayıflıklarına götürür. 

Aslan burçları Zodyaktaki en asil burçtur. Bu nedenle güneş sistemimizin merkezindeki yıldız tarafından yönetilen tek burç olmaları oldukça mantıklıdır. Tıpkı yönetici gezegeni Güneş gibi, Aslan da ilgi odağı olmayı sever. Bu ateş burcu, temas ettiği her şeye güneş benzeri bir sıcaklık, pozitiflik ve parlaklık getirir. Aslanlar, özgüven ve kendini ifade etme özgürlüğü, yaratıcılık, yaşam enerjisi gibi pek çok özelliğini Güneşten alır. 

Aslanların en sevdiği sözlerden birisi “Para asla yalan söylemez.” olabilir. Lüksü seven aslan burçları, güzel şeylerin iyi paralar verilerek elde edileceğini bilir. Modern ve modaya uygun şeylerle çevirili olmayı severler, nasıl finansman yaratacaklarını çok iyi bilmelerine rağmen dikkatsizce harcamalar yapabilirler. Aslanlar sevdiklerine karşı aşırı cömerttir ve ihtiyacı olan bir arkadaşına yardım eli uzatmak için asla geri adım atmaz veya çekinmez. Bu her zaman akıllıca olmasa da, kendilerini iyi ve mutlu hissetmelerini sağlayacaktır.

Herhangi bir ilişkide lider rolünü üstlenmek isteyen Aslanlar sürekli bağımsız olmak ve inisiyatif almak ister. Bu, partnerleri için zaman zaman yorucu olabilir, özellikle de sürekli kendi isteklerini empoze etmeye başlarlarsa. Günün sonunda ise her zaman aldıklarından daha fazlasını verme ihtiyacı hisseden Aslanlar, egolarını bir kenara bırakarak aşka teslim olacaktır. 

Aslan Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Aslan burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Aslan Burcu Hangi Ay? Aslan Burcu Tarihleri

Genellikle Temmuz 23 – Ağustos 22 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Aslan olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Aslan Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Aslan burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Aslan burcuna şans getireceğine inanılır. Aslan burcunun şanslı renkleri:

  • Mor
  • Sarı
  • Turuncu

Aslan Burcu Hangi Element? Aslan Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Aslan burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Aslan burcunun elementiAteş.

Aslan Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Aslan Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Aslan burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍