akrep burcu

Akrep Burcu Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcu tek bir cümle ile özetlense bu “Ya hep, ya hiç!” olurdu. Akrepler korkusuzdur ve savaşmak için bir sebepleri olduğunda, problemlere ve eylemlerinin sonuçlarına bakmaksızın durdurulamazlar. Hedefine giden yolda kendilerini kısıtlayan bir şey olduğunda özgürleşmek için elinden geleni yapar. Akrepler, uzaktan anlaşılması zor kişiler gibi gözükseler de aslında oldukça benzersiz bir karaktere sahiptir. Çok soru sorar, sürekli okumak ve küçük şeyleri bile araştırmak ister. Çok iyi gözlem yapar, düşünme, paylaşma ve içsel farkındalığa oldukça önem verirler. Zihinlerinde huzur ve mutluluğu yakalamak için inandığı değerleri sonuna kadar savunur. Herhangi bir konuda bir şey yapacaksa, mümkünse sevdiği insanlarla yapmayı tercih eder, sevdiği insanlarla yapamazsa da hiç yapmaz.

🌙 Burç AdıAkrep
📅 TarihlerEkim 24 – Kasım 22
📍 Simgesi♏️
🌈 Uğurlu RenkleriKırmızı, Mor, Siyah, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAkuamarin, Jasper, Labradorit, Lepidolit, Malahit, Ay, Obsidyen, Opal, Yakut, Dumanlı Kuvars, Şungit, Topaz, Unakit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Turmalin, Benekli Obsidyen
🪐 Yönetici GezegeniMars, Plüton
🔥 ElementiSu
🏠 EviSekizinci Ev
👁 Latin MottoMors (Ölüm)

Akrep, tıpkı Yengeç ve Balık gibi bir su burcudur, duygularını güzel bir şekilde ifade edebilir ve ağır duygularla baş edebilir. Duygularını ifade ederken sakin tavırlarıyla sizi çileden çıkartabilir. Hayatlarını diğer tüm burçlardan daha kararlı ve odaklanmış bir şekilde yaşamaya özen gösterir. Yaptıkları işe tutkuyla bağlanırlar. 

Ayrıca Akrep burcu tutku, cinsellik ve şehvetle bağdaştırılır. Cinsel açıdan oldukça talepkar olan Akrepler çoğu zaman kendilerini tek gecelik veya duygusal ihtiyaçlarını karşılamayan bir ilişkinin içinde bulabilir. Zaman ilerledikçe duygular olmadan cinsel deneyimlerin bir anlamının olmadığını keşfedecek olan Akreplerle uzun ilişki isteyen isteyen herkese şimdiden kolay gelsin diyoruz 😎

Son olarak, “Akrepler her zaman sokar.” lafı Akrep’lerin karanlık ve gizemli bir burç olduğunu düşünen insanlar tarafından üretilmiş bir klişedir. Akrep burcu, yönetici gezegenleri gereği yeniden doğma, yenilenme ve şifayı temsil eder. Akrepler, her zaman bir şekilde küllerinden yeniden doğar. Hayatınıza giren Akrep burçları, muhtemelen kendinizi keşfetmeniz için size yeni fırsatlar sağlayacak, yaralarınızı saracaktır. Unutmayın, kişisel alanlarına çok önem veren Akrepler, siz o alana saygı duyduğunuz sürece sizi sokmayacaktır 😍

Akrep Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Akrep burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Akrep Burcu Hangi Ay? Akrep Burcu Tarihleri

Genellikle Ekim 24 – Kasım 22 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Akrep olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Akrep Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Akrep burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Akrep burcuna şans getireceğine inanılır. Akrep burcunun şanslı renkleri:

  • Kırmızı
  • Mor
  • Siyah
  • Yeşil

Akrep Burcu Hangi Element? Akrep Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Akrep burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Akrep burcunun elementiSu.

Akrep Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Akrep Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Akrep burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

500₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍