akrep burcu

Akrep Kadını: Özellikleri, İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Akrep Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıAkrep
📅 TarihlerEkim 24 – Kasım 22
📍 Simgesi♏️
🌈 Uğurlu RenkleriKırmızı, Mor, Siyah, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAkuamarin, Jasper, Labradorit, Lepidolit, Malahit, Ay, Obsidyen, Opal, Yakut, Dumanlı Kuvars, Şungit, Topaz, Unakit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Turmalin, Benekli Obsidyen
🪐 Yönetici GezegeniMars, Plüton
🔥 ElementiSu
🏠 EviSekizinci Ev
👁 Latin MottoMors (Ölüm)

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcu kadını gizemli ve eşsiz bir kişiliğe sahiptir. Eğer onu tanıdığınızı düşünüyorsanız, bir kere daha düşünün. Muhtemelen bildiğiniz şeyler sadece buz dağının görünen kısmı. Sezgileri ile hareket etmeye çok önem verir. Hayatınızda bir Akrep kadını varsa, muhtemelen hiç boş zamanı yoktur. Hayatı sonuna kadar yaşamak ister ve bu sebeple programı genelde yoğundur. Yaptığı her işe tutku ile bağlanır. Onu heyecanlandırmayan bir şeyi yaptırmak neredeyse imkansızdır. Kafasına koyduğu bir şeyi hayata geçirene kadar asla pes etmez. “Yapabilirim!” onun için hayat mottosudur. Yeni şeyler keşfetmeye bayılır, muhtemelen onu her gördüğünüzde yeni bir hobisinden bahsedecektir. Akrep burcu kadını için dostları çok önemlidir. Duygularından bahsetmek konusunda çok zorlanan Akrep kadını, en zor anlarını dostlarının desteği ile atlatmaya çalışabilir. 

Akrep Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

 • Oldukça zeki ve çalışkandır. Gözlem yapmayı çok sever.
 • Tutkulu ve yaşam sevinciyle doludur. Hayallerinin peşinde koşar.
 • Sadık ve güvenilirdir. Sorumluluk almayı sever.
 • İş bitiricidir, mükemmel bir lider olabilir.
 • Yeni bir şeylere başlamayı ve hobi edinmeye bayılır.
 • Sürekli araştırır, meraklıdır. Okumaktan asla sıkılmaz.
 • Sevdiği insanlar için eleştiri yapmaktan kaçınmaz.

Akrep Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

 • Oldukça ketumdur ve anlaşılması zordur.
 • Hayattaki zaaflarını açmasını engelleyen derin ve katmanlı bir kişiliğe sahiptir.
 • Başkalarına açıklama yapmaktan hoşlanmaz, otoriter ve inatçıdır.
 • Kontrolü çok sever, didik etmeye bayılır.
 • Anlamsız güven sorunları veya kıskançlık krizleri yaşayabilir.
 • Kırgınlıklarını uzun süre aklında tutaraki hayatı kendine zindan eder.
 • Hayatına müdahale eden insanları hayatından çıkartır.
 • Kontrol edemediği ve hükmedemediği durumlarda kalmaktan nefret eder.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep burcu kadını benzersizdir, tahmin edilemez doğası nedeniyle en basit şeyleri karmaşık hale getirebilir. Aşık olacağı kişinin özel alanına saygı duymasını ister. İlişkilerinde özellikle barış, huzur ve uyum arar. Hassasiyetlerini ve duygularını kimseyle paylaşmaktan hoşlanmayan Akrep kadınları ile ilişkide olmak sizi oldukça zorlayabilir. Duygularını kendine saklamak yerine iletişim eksikliğini ortadan kaldırabilecek güven ortamını ona sunmalısınız. Aksi taktirde gereksiz bir kıskançlık duygusu ilişkiyi esir alabilir. Kontrolcü kişiliği sebebiyle istekleri yerine gelmediği zaman inatçı veya aksi olabilir. Akrep burcu ile bir ilişki yaşamak istiyorsanız olabildiğince çok birbirinizi tanıyabileceğiniz alanlar yaratın. Samimiyet ve dürüstlük her zaman kazanacaktır.

İpucu: Akrep kadını arkadaşlıklara kendini adamıştır. Akrep kadınının gönlünü feth etmek için, arkadaşları ile aranızı iyi tutun! 

Akrep Burcu Kadını İş Hayatı

Akrep kadını, profesyonel hayatı için tutkuyla çalışır. Hedef odaklıdır ve hedeflere ulaşana kadar çok çalışmaktan asla kaçmaz. Bu durum uzun vadede kişisel ve profesyonel yaşamı arasındaki ayrımın kaybolmasına neden olabilir. Gereken her türlü sorumluluğu almaktan çekinmeyen Akrep kadını aynı zamanda kontrolcü ve baskındır. Bu sebeple bazı konularda inatçı davranabilir. İnandığı işin peşinden sonuna kadar gider. Başarı kadar başarısızlıkların da sorumluluğunu alacak kadar dürüst ve olgundur. Akrep burcu iş arkadaşınız varsa, muhtemelen yapılacaklar listesi hiç bitmez ve farkında olmadan sürekli iş çıkartırlar. 

Akrep kadını sorumluluk sahibidir ve zor kazanılan paranın değerini çok iyi bilir. Gizemli kişiliği sebebiyle finansal yaşamına dair bilgileri saklamayı da çok iyi bilir. Herhangi bir maddi destek olmadan yaşamayı isteyen Akrep Kadını, deyim yerindeyse kirli çıkıdır. İş hayatında kazandığı parayı aşk hayatında harcamayı sever. Uzun vadede yatırım ve tasarruf için rehberliğe ihtiyaç duyabilir. 

Akrep Burcu Kadını Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep kadını, son derece şehvetli bir cinsel yakınlık arar. Yüksek cinsel dürtüleri sebebiyle yatakta partnerine hükmetmeyi çok sever. Seks hayatı onun için tutku ve samimiyetle doludur. Baştan çıkartmasını çok iyi bilen Akrep kadını ile birlikteyseniz kendinizi bir anda sevişirken bulabilirsiniz. Akrep kadınları tüm cinsel fantezilerini keşfedebileceği partnerler ister. Bütün bu şehvetin içerisinde aklı ve ruhu huzur arar. Derin kişiliğini takdir edebilecek olgun ve bağımsız kişilerle birlikte olmayı tercih eder. Akrep kadınını mutlu etmek için onu özel hissettirmeye çalışın, yatakta sorumluluk almasına izin verin. 

Akrep Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Akrep burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Akrep Burcu Hangi Ay? Akrep Burcu Tarihleri

Genellikle Ekim 24 – Kasım 22 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Akrep olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Akrep Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Akrep burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Akrep burcuna şans getireceğine inanılır. Akrep burcunun şanslı renkleri:

 • Kırmızı
 • Mor
 • Siyah
 • Yeşil

Akrep Burcu Hangi Element? Akrep Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Akrep burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Akrep burcunun elementiSu.

Akrep Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Akrep Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Akrep burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍