akrep burcu

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri: İş & Aşk Hayatı, Cinsellik

Akrep Burcu Genel Özellikleri

🌙 Burç AdıAkrep
📅 TarihlerEkim 24 – Kasım 22
📍 Simgesi♏️
🌈 Uğurlu RenkleriKırmızı, Mor, Siyah, Yeşil
🔮 Uyumlu Doğal TaşlarıAkuamarin, Jasper, Labradorit, Lepidolit, Malahit, Ay, Obsidyen, Opal, Yakut, Dumanlı Kuvars, Şungit, Topaz, Unakit, Turkuaz, Kristal Kuvars, Rutilli Kuvars, Turmalin, Benekli Obsidyen
🪐 Yönetici GezegeniMars, Plüton
🔥 ElementiSu
🏠 EviSekizinci Ev
👁 Latin MottoMors (Ölüm)

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeği, hayatın gerçek anlamını anlamak isteyen daha olgun bir insandır. Aklı ve ruhu için farkındalık, huzur ve mutluluk arar bu da onu gizemli veya anlaşılmaz yapabilir. Bir Akrep erkeğinin bu benzersiz ve karmaşıklığı kendine aşık etmek için açık bir davetiye olabilir. Tutkulu, cesur ve hırslı tavrıyla öncülük etmeyi çok sever. Kimsenin onu kontrol etmesini veya hükmetmesini istemez. Akrep erkeği, eğer bir şeyi gerçekten isterse ondan asla vazgeçmez ve onu elde edene kadar korkusuzca savaşır. Zor zamanlarda pozitif kalmasına yardımcı olan bir “yapabilirim” ruhuna sahiptir. 

Akrep erkekleri gözlem yapmayı çok sever, dünyayı ve etrafındaki insanları anlamaya ve anlamlandırmaya çalışır. Bu tavrı sayesinde her zaman yeni bir şeyleri keşfetmek ister. Oldukça sağdık olarak bilinen Akrep erkekleri aynı zamanda bir şeyin peşinden gitmeye karar verirse arkasına bakmaz. Elde edebilecekleri ve elinde tutabilecekleri şeyleri isterler. Bir başka deyişle kontrol etmeyi severler. Bu istekleri uzun vadede onları güvensiz veya kıskanç kılabilir. 

Akrep erkeği dürüstlüğe saygı duyar ve ancak dürüstlüğünün karşılığını verebilenlerle arkadaş olur. Yani Akrep burcu erkeğine sadıksanız, o sizin en büyük desteğiniz ve varlığınız olabilir. Ona ihtiyacın olduğunda sana yardım etmek için her zaman orada olacaktır. Akrep erkeğinin güçlü içgüdüleri vardır. Bir arkadaşının ya da partnerinin kendisine yalan söyleyip söylemediğini veya yardımına ihtiyacı olup olmadığını her zaman anlayabilir, bu yüzden biraz cesaret toplayabilir ve dürüst fikrinizi onunla paylaşacak kadar cesur olabilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

 • Hayatta yeni şeyleri keşfetmeyi ve hayatın anlamını sorgulamayı sever.
 • Profesyonel yaşamlarında hırslı, özverili ve çalışkandır. 
 • Sorumluluk almayı sever ve mükemmel bir lider olabilir.
 • Cesur olmayı ve istediği şeylerin peşinden korkusuzca gidebilir.
 • Savunmasız yanlarını saklamayı çok iyi becerir.

Akrep Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

 • Kin tutar. Bu sebeple kırılganlıkları uzun sürebilir.
 • Her ilişkisinde baskın ve kontrolcü olmayı sever. Bu da onu kıskanç yapar.
 • Fazla ketumdur, duygularını paylaşmaktan hoşlanmaz.
 • İhanetten ve yalan ince çizgisidir. 
 • İnsanların düşüncelerini manipüle etmeye çalışır.
 • İnatçıdır. Başkalarının haklı olmasından hoşlanmaz.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği ego sorunları olan, kırılması zor bir cevizdir. Aşk, şehvet ve tutkuya olan ilgisine rağmen öngörülemez ve ketumdur. Basit şeyleri karmaşıklaştırmayı çok iyi becerir. Mantıklı ve makul olabilecekken, aniden kıskanç, sahiplenici ve güvensiz olabilir. Akrep erkeği, her zaman ilişkisinden sorumlu olmayı sever. Sadece merak ve sahiplenme uğruna sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız hakkında her şeyi bilmek isteyebilir. Uzun vadede bu özellik kıskançlık gibi algılansa da ilişkide sadık, tutkulu ve özenlidir. Sizinle ilgili hem olumlu hem de olumsuz her şeyi hatırlayacaktır. Bu sebeple duygusal ve fiziksel bağlantıları olan tarihler, mekanlar Akrep erkeğini cezbetmek için harika hediye fikirlerdir. 

Akrep erkeği partneriyle duygusal bir bağ kurmak ister. Tutkuludur ve hayatında aşkın yanı sıra tutku ve macera da bekler. Sıkıcı ve monoton bir yaşam Akrep erkeğini öldürebilir. Bu sebeple planlarınızı yaparken farklı deneyimlere, yeni maceralara yer açın.

Akrep Burcu Erkeği İş Hayatı

Akrep erkekleri işlerine tutkuyla sarılır ve oldukça çalışkandır. İş hayatında profesyonelliğe inanır ve başkalarının da ona karşı profesyonel olmasını bekler. Yani bir Akrep’in size saygı duyması ve özverili davranmasını istiyorsanız önce siz yapın. Sorumlulukların zamanında yerine getirilmesi onun için oldukça önemlidir. Dürüstlüğe çok önem veren Akrep burcu erkekleri hatalarını mazeret olarak göstermez. İşlerin yürümesi için onay beklemeyen Akrep erkeği ekip çalışmalarında lider olmadığı zamanlarda zorluk yaşayabilir.  İnatçı kişiliğini iş hayatında kullanmaktan memnuniyet duyar çünkü inat ederek inandığı fikirlerinin peşinden gittiğini düşünür. Akrep erkeği iş arkadaşınız varsa aman kırmamaya dikkat edin. Olurda kırılacak bir şey bulurlarsa o kırgınlığı atlatmaları uzun sürebilir. 

Konu paraya gelince Akrep erkeği doğası gereği ketum olduğundan mali durumlarını yönetmek için dışardan yardım almaktan kaçınır. Kendisinin veya ailesinin başına gelebilecek zor zamanlar için gizli bir nakit para saklama alışkanlığı vardır. Parasını lüks ve zevkleri için harcamayı sevse de, yine de akıllı ve adanmış tasarruflara sahip olmayı başarır. 

Akrep Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep erkekleri yatakta alfa olmayı ister ve içlerinde yüksek bir cinsel enerji vardır. Genellikle her zaman azgın ve sevişmeye hazırdır 🔥 Tek ihtiyacı olan ufak bir sinyaldir. Yine de herhangi biriyle sıradan seks yapmak yerine, aşık olduğu kişiyle birlikte yapmaya tercih eder. Deneysel olmayı ve farklı fantezileri denemeye açık olsa da yatakta baskın taraf olmayı bırakmak istemez. Akrep erkeği ile birlikteyseniz kafasında biryerlerde sürekli seks planladıklarını sanmayın. Yatakta partnerine oldukça sadık olan Akrep erkeği, her zaman çok fazla cinsel enerjiye sahip olmasına rağmen, önce partnerini içten dışa anlamayı tercih eder. Her seferinde memnun olmak ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için doğru partner -> Akrep Burcu erkeği 😉

Akrep Burcu Tüm Doğal Taşları Kullanabilir Mi?

Akrep burcu erkeği ve kadını tüm doğal taşları kullanabilir, bu konuda bir problem yok fakat burç ile uyumlu olan doğal taşı kullanmak taşınızın enerjisinden daha iyi, daha stabil ve daha verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Uyumlu taşlarınızı incelemek ve satın almak için sayfadaki “Uyumlu Doğal Taşlar” kısmından incelemek istediğiniz taşa dokunabilirsiniz.

Akrep Burcu Hangi Ay? Akrep Burcu Tarihleri

Genellikle Ekim 24 – Kasım 22 tarihleri arasında doğanlar güneş burçlarının Akrep olduğunu varsayabilirler, ancak güneş yıldan yıla burçlar arasında hareket ettiğinden bu kesin olmayabilir. İnsanlar genellikle kendilerine güneş işaretleri ile atıfta bulunsalar da, bu, doğum haritasının yalnızca bir unsurudur.

Bununla birlikte, bu ayrıntı, kişinin temel kimliğini, kişisel tarzını, benlik saygısını ve özgüvenini şekillendirebilir.

Akrep Burcunun Şanslı Renkleri

Her burcun olduğu gibi Akrep burcunun da şanslı renkleri bulunmakta. Bu renklerin onu kullanan Akrep burcuna şans getireceğine inanılır. Akrep burcunun şanslı renkleri:

 • Kırmızı
 • Mor
 • Siyah
 • Yeşil

Akrep Burcu Hangi Element? Akrep Burcunun Elementi Nedir?

Eğer burç yorumlarına bakıyorsanız, ‘toprak burcu’ veya ‘hava burcu’ terimleriyle karşılaşmış olabilirsiniz. Akrep burcunun da bir elementi bulunur. Astroloji dört elementten oluşur: ateş, toprak, hava ve su. On iki zodyak burcunun her biri bu elementlerden birine aittir. Akrep burcunun elementiSu.

Akrep Burcu Hangi Doğal Taşları Kullanabilir? Akrep Burcuyla Uyumlu Doğal Taşlar

Taş seçimi pek çok kritere göre yapılabilir. Burcunuzla uyumlu doğal taşı kullanmak zorunda değilsiniz fakat burç ile uyumlu doğal taşı kullanmak taşın enerjisinden daha iyi faydalanmanızı sağlar. Akrep burcuyla uyumlu doğal taşlar:

Ücretsiz Kargo

1000₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍