Sepet

İade ve Değişim

Hello Minaste www.hellominaste.com’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü www.hellominaste.com’a kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili e-posta  [email protected]  adresinden veya web sayfasında yer alan destek hattından www.hellominaste.com müşteri hizmetlerine bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade kargonuz için herhangi bir kargo bedeli kesilmez. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.

  • Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün, orijinal kutusunda – paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
  • İade talebinde bulunduğunuz ürünü müşteri hizmetlerinin vereceği kargo kodu ile herhangi bir Yurtiçi Kargo acentesinden ücretsiz şekilde gönderebilirsiniz.
  • İade kargonuz bize ulaştığında, tarafımızdan incelenir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına iade edilir. İadenizin ekstrenize ya da hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İade Prosedürü:

1. Adım: Bize Ulaşın sayfası, e-posta adresimiz ([email protected]) veya WhatsApp numaramız (0532 171 6808) üzerinden bize ulaşın.

  • www.hellominaste.com müşteri hizmetleri’ne iade talebinizi açıkça belirtin.
  • İade yalnızca ürünü satın alan kişilerden kabul edilir.

2. Adım: Ürünü orijinal kutusuna koyun

  • İade etmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu yada paketinin içine yerleştiriniz. Ürün ve ürün kutusunun teslim aldığınız şekliyle, orijinalliği bozulmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz kabul edilebilir

3. Adım: İadeniz www.hellominaste.com’a ulaştığında

  • www.hellominaste.com; iade paketinizi teslim aldıktan sonra, ürünleri kontrol eder ve ödemeyi yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına paranızı iade eder.

Kullanılan ürün için geri bildirim:

Kullanım sonucu karşılaşılan problemlerde inceleme sürecimiz üzerinden işlem gerçekleşir. İncelenmesi talebiyle iadesini talep ettiğiniz tarafımızdan incelenir ve  3 iş günü içerisinde yapılan inceleme sonucunda, inceleme durumu tarafımızdan sizlere bildirilir.

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri siparişlerinizde Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat sunuyoruz.

Koşulsuz Değişim ve İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız ücretsiz iade edebilirsiniz.

Doğa Dostu Ürünler

Sizi ve doğayı koruyoruz. Hiçbir ürünümüz kimyasal içermiyor.

100% Güvenli Ödeme

Ödeme bilgileriniz bizi ilgilendirmiyor. Bankanızla sizin aranızda.