Hakkımızda

 
İçimdeki öz, içindeki özü selamlar, Ruhum, ruhunu onurlandırır, İçinde tüm evrenin hayat sürdüğü o kutsal yeri onurlandırıyorum.
  balmumu mum nedir  Hello Minaste olarak doğanın şifası ve huzurunu; doğayı özleyen insanlara eşsiz bir deneyim olarak sunmak için 2019 yılında kurulduk. Anadolu, Güney Amerika ve Uzak Doğu kültürlerinde sıkça kullanılan demet tütsüler, ağaç tütsüler ve doğal taşları el emeği ile üretiyor ve işliyoruz. Hiçbir ürünümüzde parfüm, paraben, barut, kömür tozu gibi kimyasallar kullanmıyoruz. Ürünlerimiz fabrikada, serada, makinalarda üretilmiyor. Tamamı el işçiliği ile oluşuyor. Endüstrileşmekten ve seri üretimden uzak duruyoruz. Çünkü bizi özel kılan şey her bir ürünümüzün el emeği ile üretilmesi.

Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Vivense, Etsy gibi birçok pazaryerinde yüksek satıcı puanı ile perakende satışın yanı sıra kurumsal firmalar ve çeşitli organizasyonlar için niş ürünler sunuyoruz. Tüm siparişleri “sevdiklerimize hazırlar gibi” hazırlıyoruz. Böylece sürekli daha çok insana ulaşıyoruz. Biliyoruz ki en iyi reklam müşterimizin bizi başkasına tavsiye etmesidir.

Müşterilerimiz bu eşsiz ürünleri meditasyon ve nefes çalışmalarında, yoga seanslarında, konsantrasyon ve yaratıcılık gerektiren zamanlarda, yeni bir başlangıç yaptıklarında veya ortamın enerjisini değiştirmek istediklerinde kullanıyor.

Doğayı koruduğumuz, ilaçsız tarımı desteklediğimiz ve evrenin ruhunu biraz olsun size gösterebildiğimiz için çok mutluyuz!

Evrenin olasılıklarına kalbinizi açmanız dileğiyle..